bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

Belki sen şuan sevgilinin kollarındasındır, belki telefonda onunla konusuyosundur, yanda ne bileyim onunla alakalı her ne ise...
Bense şu an hiç bir zaman ‘ biz’ olamadığımız hikayenin başlangıcına gidiyorum. Seni şlk gördüğüm yere.
Sensiz ilk defa.
Birlikte yaptığımız herşeyi yeniden ve son kez yaşamaya.
Kaldığımız odayı aldım yine. 1508.
Senin için anlamı olmayan , fakat benim için koca bir dünya olan odamıza.
Asıl şaşırdığım gerçekten bu kadar değersiz kalıyor oluşum, herşeyi o kadar yüzeysel yaşamışssın ki bensizlik hayatında hiç bir şey değiştirmemiş, yeni bir düzen kurabildin, yeni sevgilinle gayet mutlu mesut görüşebiliyosun, verdiğin onca söze, akıllandım demene rağmen.
Ben de ise yokluğun kpca bir çukur. Nasıl ve ne ile dolduracağımı bilemediğim.
Demekki her şeyi ben tek taraflı yaşamışım.
Bu kadar vurdumduymaz olabilmek başka türlü olamazdı çünkü.
Herşeyini sildim, alışamadım sensizliğe ama sildim.
Olur da birgün elim değer yeni numaramdan bir bildirim gelir diye, yeni düzenine sekte vurup , olur olmaz hayatına girmemek için çok çaba sarfediyorum.
Mutlu ol istiyorum ama sindiremiyoeum da bir taraftan. Yeni sevgilin pisliğin teki çünkü. Araştırdım , çok ama çok zarar göreceksin , belki de bunları arayıp sana söylemeliyim bilemiyorum ama bunu yapmak kedi ciğer olayına döner. O yüzden yaşayarak gör, umarım en az zararla çıkarsın , çünkü biliyorum ki yine çok ama çok pişman olacaksın. Ama bunları benim anlatmam ona daha da yaklaştırıyor seni. Bir kez olsun sen haklı çıkarsın umarım.