9 ekim 2019 türk ordusu nun suriye ye girmesi

yine gariban çocuklarının öleceği, vekil, siyasetçi, zengin çocuklarının bodrum, istanbul gecelerinde fink atacağı gerçeğini değiştirmeyen operasyondur. maalesef yine tek göz gecekondulara türk bayrağı asılacak, mahallesindeki sokağa ya da parka adı verilecek, babası delik ayakkabısı ile evladının cenazesini karşılayacak, annesi feryat figan eşliğinde acıdan kederden kendi dizlerini dövecek, omzu kalabalık bir komutan gelip babaya sarılacak, vatan sağolsun diyecek, ya sonrası, kalabalık çekildikten sonrası, ev halkının bir başına kaldığı anlar?
ateş düştüğü yeri yakıyor evet, ben zenginlerin evine de ateş düşsün demiyorum, kimsenin evine ateş düşmesin, hiç kimsenin evladı kendinden önce ölmesin istiyorum, bu acıyı yaşamasın diyorum. her götümüz sıkıştığında her ekonomik ya da siyasi darboğazda suriye, terör ,işid gibi konular neden öne sürülüyor ya da her seçim öncesi, her şey oluş ateş pahası, ekonomi yerlerde, insanların açlık sorunu varken bir de operasyona kalkmak tam anlamı ile ülkeyi felakete sürüklemektir. tayyip reyiz yine bir mermi kaç para haberiniz var mı diyerek zamları dayayacak, zamlara laf edeni de terörist ilan edecek, milletin bekaası mı önemli zamlar mı diyecek. ve biz de yiyeceğiz. afiyet olsun.