bugün

kerhane

Olayın şoku geçmeden ben de bikaç kelam edeyim. Yaş 19a varınca ve hormonlar da yavaştan yavaşa kulaklardan fışkırmaya başlayınca ben de vaktin geldiğini anladım. Ankaralı piçler bilir. Mithatpaşa caddesi köşe apartmanını. Yalnız L şeklinde iki girişi var diğer taraftan girerseniz liberal partinin odasına çıkarsınız aman dikkat. Zaten uzaktan asker tipli ya da kürt, dayılar filan sık sık giriyosa orası olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Neyse 5.kata çıkıyoruz. Apartmanın içinde kameralar var sizi yukardan izliyorlar. Bende hafif bi heyecan var ne de olsa ilkim olacak. Yukarı çıktım. Kapı yarım açıktı. Mini etekli ablamız telefonla konuşurken bir yandan da bana ayakkabılarımı çıkarmamı söyledi. Sonra içeri geçtim. Böyle bekleme salonu gibi bi yer. içerde 55 yaşlarında bir dayı, geri kalanlar da kara kuru, olsa olsa birçoğu asker tipli elemanlar. Orospular da karşıda yarı çıplak şekilde duruyo. işi biten kadınlar filan sürekli bekleme salonuna geliyorlar. Beğendiğin ablanın ayağa kalkıp yanına gidiyorsun. Ben o ortamda biraz gerildim. Benim bu ortamda ne işim var filan diye çünkü net bir şekilde diğerlerinin yanında göze çarpıyorum. Neyse esmer 1.60 boylarında hafif balık etli 25-30 yaşlarında bi hatunun peşinden gittim. Odaya götürdü beni. Oda loş bi odaydı. Bi sandalye büyükçe bir yatak vardı. Sen soyun ben geliyorum dedi. Sonra ben soyunmaya başladım. içimde beyaz slip don varmış. Aha dedim rezil olduk filan neyse o arada da bizimkini kaldırmaya filan çalışıyom. Allahtan heyecandan kalkmama gibi bir durum olmadı. Kadın gelince ben slip donumu da çıkardım iyice. Parayı peşin istiyorum dedi. 60tlyi(evet 2019'a göre ucuz cidden mekan enflasyondan etkilenmiyor.) verdim. Sonra penisime bakıp oo sen şimdiden boşalcaksın ucuna gelmiş gibisinden bir şey söyledi. Yatağa sırt üstü uzan dedi. Sonra parayı da cüzdanına koyduktan sonra bir çırpıda üstüme çıktı. Önce mememden öpmeye ve gittikçe aşağı doğru öpe öpe inmeye başladı. içim bir garip oldu baya hoşuma gitti. En son penisimi 15 20 saniye ağzına aldıktan sonra ıslak mendille silip kondomu taktı. O sırada birazcık memeleriyle de oynadım. memeleri baya büyüktü. Sonra misyoner pozisyonuna geçtik. Kadın, elinin yardımıyla penisimi içine soktu. ıslak ve sıcak değildi biraz folloş olmuştu o yüzden başta pek bi şey anlamadım. Sonra git gel yapmaya başladım hafif hafif memeleriyle oynuyorum. Sonra birden gaza gelip dudağından öpmeye başladım. O da karşılık verdi. Arada yanağından öpüp geri dudağından öpüyorum arada saçını ve vücudunu kokluyorum. Sonra biraz ileri gittim galiba birden saçım diye bağırdı. Çok hırçınsın
sakin ol dedi. Böyle 1-1.5 dk geçti. Sonra ben aslında bacak omza seviyorum dedim çok anlıyorum ya. Kadının ayak parmaklarından tutup bacağını omzuma aldım. Ayak fetişi de var bende allahtan ayağını öpme gibi bir salaklık yapmadım. Ama bu pozisyonda bir sıkıntı vardı. Seri bir şekilde git gel yapamıyordum. Kadın en son tekrar misyonere geçmemi söyledi. Tekrar misyonere geçtim. içimde, boşalamayacağım korkusu olduğundan hızlı hızlı gitgellere başladım. Arada dudağından filan öpüyorum, yanağına öpücük filan konduruyorum. Böyle böyle derken içine boşaldım. Sonra kondomu çıkardı. Bi ara boşalamayacağın için senden şüphelendim dedi halbuki toplasan 5 6 dk sürmemiştir. Üstümü filan giyindim adını öğrendim hatunun çıkarken. Çıkarken de diğer kadınlara "ayaklarıma kapandı ya." dedi. Baya sinirlendim orda sonra penguen gibi sekteleye sekteleye çıktım. Çıkışta da orgazm sigaramı içip eve doğru yol aldım. Bu da böyle bir anımdır bir daha gider miyim bilmem.
Not:kadının mememi öpmesi oral sexten daha güzeldi