bugün

sünnetsiz erkek seksten çok daha fazla zevk alır

Tanım olarak; ülkemiz proflarından cesaret ve tarafsızlıkla yapılmış bir açıklama.
Bu yy'da hiç kimse 5 bin yıl önce dünya, ancak taş üstüne taş koyabilen teknolojiye sahipken tutunduğu geleneği savunmamalı.
Eskiden hastalıkları geçirmek için de farklı yöntemler vardı hadi bu teknoloji ve aklı bırakıp onları yapın ne dersiniz?
Ya da taş devrinde insanların yaşadığı gibi filan yaşayalım, o gelenekleri devam ettirip aklı ve bilimi reddelim.
Saçmalık!
Üst entryde kendi vucudunun parçasına pis diyen yazar gördüm!
Neymiş pislik biriktiğinden kanser yapıyormuş!
Bir kere pislikse senin pisliğindir, temiz olmayı size sünnetçi mi öğretiyor? oldu o zaman sen kulağını temizlemiyorsun diye kulağını da keselim, nasıl olur?
Ben pisim bir organı temiz tutamıyorum demiyor da milyonlarca erkeği "pis, kanser taşıyor vb." diyip zan altında bırakıyor!
Sünnetsiz erkek kanser taşır demek de nedir ya? Bu nasıl bir aymazlıktır! Koskoca profesöre laf söylüyorsunuz.. Eskiden cahiller toplumda konuşamazdı utanırlardı, yanlış bir şey söylemekten çekinirlerdi, şimdiki cahiller profesörleri eleştiriyor! Kaç Üniversite bitirdin? Kaç kitap okudun? Okudun da çok biliyormuş gibi konuşuyorsun!