bugün

oyuncakdunya

ben seni seviyorum bunda bir kasit yok. kendisi dunya yurekli bir gerda: oyuncakdunya'ya gereken ozeni gostermeliyiz. demirleyip $arki, $iir, alkol triosuna tango yapmayi unuttugum zamanlardan birinde, dudaginda mustehzi siriti$i ve penceresiz gozleriyle dimdik duruyor. lenore, burcak, estella, leyla, arzu, $irin, julyet.. kurdun yemeye kiyamadigi kirmizi ba$likli 'goren'. caglayanla$an sesimin eri$mek istedigi samimiyeti ve o tum co$kunlugu tek bir kelimesi ile yerle yeksan edebilecek belki de tek xy. oyunbaz ustelik: her tavri, mimigi, jest'i, duru$u; durgunla$tirdigi kalp akintilarina bir murdesenk isabed etmi$cesine patavatsizken susuyor. bir pe$rev; zurnada aranan. solaris, tulsu, pia ve seni lalettayin kilmaya mazhar kimligiyle haymatlos. tirenlerimi gorup, be$benzemez ile rest ceken par excellance samimiyetimin kiyisinda kirilan mizika. bana beni degilleyen acmazlariyla soylu flaneuse. zenumurf cagda$im lakin istememekte kararli tirenlerimi. vatman olup, makinist olup, karde$/agabey olup yakinsamak istemiyorum. seni artniyetsiz sevmeler cumhuriyeti vatanda$i bir tristan reveur de bana, diye du$unegelsem, bakiyetussuyufu temizligi konusunda ikna edebilemiyorum kendimi. taoyuan koyu sakiniyim: dize'n olayim.

"seni seviyorum. bazen bu yetiyor." cehenneme gitme yontemleri/kucuk iskender
güncel Önemli Başlıklar