bugün

alevi kızları

Uzun uzun yazacağım. Rakı içiyorum zaten belli son 2 3 entry den. "Ben ve benim gibi çocukların hakkında" çalıyor arka planda.

Hangi yıldayız biz? 2018 mi? Onunla 2011 yılında tanıştım. Kaç yıl olmuş 7 mi?

Vay be. Ne acı. Keşke böyle olmasaydı. Böyle bitmek zorunda değildi Seçil hanım.

Her neyse. Alevi olmaları onlara bir şey katıyor. Bambaşka bir şey. Bir tür geleneğe bağlı olduklarına inanıyorum. Alevi olmayanları direkt olarak eliyorlar. Sizi direkt olarak yok sayıyorlar.

Gözlerinden anlamam gerekiyordu aslında, ama ben bakışların içinde kaybolurken nerden bilebilirdim ki senin beni unutmak için çaba sarf ettiğini? Şimdi fotoğraflarına bakınca anlıyorum, gözlerinin "imkansız" diye haykırdığını.

7 sene ben zannettim ki sen de benim gibi düşünüyorsun, ben zannettim ki sen benim kadar bağlı değilsin "eskiye" ben zannettim ki alevi olman benim için zerre bir sorun oluşturmadığı gibi senin için de bir sorun olmaz.

Ama nerden bilebilirdim ki? Sesini duyunca heyecandan küçük dilimi tutuyordum.

Bunlardan birisine aşık olan varsa aklında bulunsun. Zira ateist bile olsanız söyledikleriniz umurlarında değil. Yoksa ben eminim yani yanlış bir şey yapmadım ben. Özür dilerim.