bugün

sevdiği kızı insanların içinde aşağılayan erkek

yazıktır be..başta küfrdesim hıyar diye yiyesim geldi sonra ülkeyi düşündüm , bi tek "hanım" olarak çağrılan ve evde dolma yapmaktan başka işlevi olmayan , hani biraz kassan sevişmenin bile haram olduğu annelerimiz geldi aklıma..üzüldüm..ne kadar inkar edilse de , bu toplumda sevişilen kadın orospu maharetli olmalı evdeki kadın utangaç hamarat anca üreme amaçlı sevişmeli..işte bunun açılımı olarak da , evdeki "hanım" ancak çay koyar çocuğunu öper sabun kokar diğer "gavur karılar" da ateşli olur , aşk sözleri duyar , romantizmi yaşar gerçi kerhanede ama olsun..ee böyle bi adamın çocuğu da sevgisini göstermicektir tabii ki..sevdiği kızı gördüğü zaman onun midesini titretiyo diye kızı suçlucaktır ondan nefret eicektir..bi garip psikoloji dimi..çok mu yabancı geldi? o zaman ülkedeki üç beş sağlıklı kişinin evladısınız tebrikler..
geri kalanlara sesleniyorum bi düşünün bkalım annenizle babanız ne zaman cilveleşti ne zaman sinemaya gitti? işte böyle çarpışık ilişkilerin yaşandığı bi ülkede bu çocuğa kızmak olmaz..ancak yanarım ben ona..

(bkz: amon goeth)nasıl da benzer..