bugün

oğluna tecavüz edenin kızına tecavüz eden adam

sabahleyin bir haber okuma keyfim var her zamanki gibi yine şaşırtmadı sevgili hoşgörü dinimizinde belirttiği gibi kısasa kısas uygulanarak adalet yerini bulmuş herkesin vicdanına su serpmiştir. yıllar önce önce oğluna tecavüz edilen zanlı intikam almak ve adaleti sağlamak amacıyla oğluna tecavüz eden kişinin küçük kızına tecavüz etmiştir işin ne kadar yozlaşmış ve acımasız olduğunu gösteren kısmıysa suçu oğluyla beraber işlemesi...

edit:https://odatv.com/ogluna-...ecavuz-etti-02081817.html

edit 2:ülke nereye gidiyor?

edit 3:kendimi alamadım bu eksileyen tiplerin kim olduklarını merak ettim neyini eksiliyosun duyarlılık sahibi değil misiniz? siz de mi pedofilisiniz ne garip ülkeyiz lan biz

edit 4:dinin insanların üzerinde ne tür olumsuz etkisi olduğunu onlara ne tür vahşetlere imza atması için açık kapı bıraktığını tahayyül edemeyen ılımlı islamcı sözde işin muhtevasına çok hakim ve muktedir olan zatların başlığı eksilediğini anlamakla beraber yaşımla bu bahsin ne tür bi ilgisinin olduğunu kavrayamadım ayrıca kuranı hem meali olarak hem de arapça okumuş bir birey olarak içi boş ithamları kınıyorum.