bugün

uludağsözlükte ensest savunucularının yer alması

Yahu orada nerede ensest savunulmuş. Ben orada ensesti savunmadım senin yüzüne faşistliğini vurdum. Ensestin doğru olup olmaması ayrı şey. insanların kendi inançlarını başkalarına dayatmaları başka şey. Ensest bir gerçek ve ben senin kendi kişisel ahlakınla bunu değerlendirdiğini yazdım. Toplumun geneline göre ahlaksızlık olan şeye ahlaksızlık bu diyemezsin. Sen tanrı mısın hakikate dair bilgin var mı ? O zaman ne diye bik bik ötersin. O insanlar kendi inançlarıyla bu olayı ahlak dışı olarak görmüyorlar. Çünkü ahlak anlayışları başka. Ve sen kendi ahlak anlayışını onlara dayatıyorsun. Hakikate dair bir bilgin var mı yok. E o zaman bu gücü nereden alıyorsun sen. Tabiki de senin gibi düşünen çoğunluktan. Bunun insanları şeriati dayatmaktan bir farkı var mı yok. Hiç kimse hiç kimsenin inançlarına göre yaşamak zorunda değil. Baskasına zarar vermedigi surece. Simdi senin ışid denilen orgutten ne farkin var bana bunu bi soyle. Faşistlikten beyin denilen şeyi kullanamayan bir yazarsın sen. Soktuğum lafı 100 entryde de çıkaramazsın. Çünkü ben senin söylediğin şeyden çıkarım yaptım. Ortadaki konu bir yazara imla hatası yaptı diye dürzü diyen birisi benim cevabım da karaktersiz. Ama sen başka konulara giriyorsun. . Çünkü orada da faşistliğin engel oldu. Sana karaktersiz diyen birini yaptığın işin karaktersizlik olmadığını anlatarak yanlışlayabilirsin. O adama nickinde ensest var pis ahlaksız diyerek değil.