bugün

uludağ sözlük burs fonu

Üniversiteler bu hafta açılıyor. Şehir dışında okuyan birçok öğrencinin maddi desteğe ihtiyacı var. internette yayınlanan bursların birçoğunun kontenjanı çok az ve maalesef ki oralarda da torpil oynuyor.

Kendim için değil, ihtiyacı olan herkes için bu başlık burada dursun illa ki yardım edecek kişiler çıkacaktır.

edit-1: Bazı arkadaşlardan olumsuz eleştiriler almaya başladım. Bu başlığın açılması ve burada ihtiyacı olan kişilerin belirtmesinin neresi kötü! Yardımlaşmanın hiçbir zaman zararı olmamıştır. Evet, her zaman yardım etmek daha güzel bir olgudur ama desteğe ihtiyacı olan arkadaşların ileride ihtiyacı olan başka arkadaşlara yardım edeceğinden şüphem yok.
O yüzden şunu belirtme ihtiyacı duydum: Destek alırım, almam hiç sorun değil; bu başlık burada dursun. ileride durumum yeterli olduğu zaman bu başlıkta ihtiyacı olan arkadaşlara destek vereceğimi de belirtmek istiyorum.

edit-2: aşağıda sıkıntılı bir arkadaşımız fakirlik itemi diye bir şeyler gevelemiş. Paylaşımlarına bakınca sıkıntılı bir tip olduğu belli. Bu tür kişilerin vereceği 1 kuruşu bile kabul etmeyin.