bugün

cocoon vs cocoon un meriçleri

Bence bu şahsa değil bu şahsın bir tarafını kaldıran rezil, abazan türk erkeğine sallayalım.

Romalılar, kardeşlerim! Sevdiği uğruna fedakârlıklarda bulunan türk erkeği! Sen bu tür içi boş türk kezbanlarını; "yoruldum", " hava çok sıcak", "sıkıldım" gibi basit cümlelerini hunharca oyladığın müddetçe bu kezbanların götü stratosferde olacak.

Tabii bu bizim umurumuzda değil. Senin beyninle çükünün yer değiştirmesinden mütevellit bu kezbanlar cesaret alıp bize artistlik yapmakta, "ay, taciz ediliyorum" diye havalara girmekte.

Dikkat ederseniz bunların beğendiği sayfaların %90'ı makyaj, alış veriş, moda sayfaları. Çoğunun içi boş. Bilim sanat, pozitif bilimler hak getire. Yaz dizileri izlemekten beyinleri pörsümüş hanımları düzeltmek sizin elinizde. (bkz: bilim sayfası takip edenlerin çoğunun erkek olması)

Damacanaya, ördeğe, tavuğa, kediye, köpeğe hallenen insancıklardan bunu beklemek ne kadar doğru emin değilim. Fakat biraz gayret edin.

Biraz bilgilenmek istiyorsanız evrimsel biyoloji, mgtow, the red pill akımlarını okuyun. internette bol bilgi var.

Not: erkeğim.