bugün

sözlüğün vazgeçilmezleri futbol ve seks

sözlükte mehmet ali erbil esprileri yapan insanlar da varolcaktır. mehmet ali erbil gibi pantolon indirenler de. lakin mehmet ali erbilin geldiği noktaya bu esprileri sözlükte yapan yazarlarımızın atisinde rastlanmayacaktır. çünkü burası yani http://www.uludagsozluk.com o esprileri ve alasını yapmayı daha rahat kaldıracak bir ortamdır, televizyon gibi değildir. lakin mehmet ali erbil'in işi bu esprileri yapmaktır. bence de en zeki komedyendir. çünkü esprilerinde en ufak bir zeka kırıntısı göze çarpmamaktadır. çünkü bizim türk insanlarının anlayabildiği gülebildiği şey budur. gerçekten hepimiz orta yaşlı hatta ondan da yaşlı teyzelerimizin halı almak adına salgıladıkları adrenalini taklalarına aktarmalarını gülerek ve aynı zamanda nıç nıç nıç sitemlerimizle izledik. lakin sözlükte mehmet ali erbil olunamaz ve onun esprileri yapılmamalı. çünkü burada hiçbir yazarın takla atacağına inanmıyorum. ben atarım diye sivrilmeye çalışacak olanları da bir sonraki vizontelesinde taklacı güvercinlerin rolünü vermesi için yılmaz erdoğan'a devrediyorum. yarası olan bu entryimden de gocunabilir ki gocunacaktır. ama tahmin ettiğiniz gibi bu beni zerre kadar ilgilendirmeyecektir. bu entryi girme amacım ise hepimiz için daha iyi bir sözlüktür. ayar maiyeti içermez.