bugün

la la la

Konu naughty boy ise klibinin konusunu herkes merak eder herhalde merak eden okusun

Klibin konusu bir Bolivya efsanesine dayanır

1800 lerde Bolivyalı küçük bir çocuk sürekli üvey babasından dayak yer en sonunda dayanamayıp kaçar ama çocuğun gizli bir gücü vardır o da yardıma muhtaç olan varlıkları fark edebilme yeteneği

Yolda giderken herkes tarafından zulüm gören bir köpek bulur sonra herkes tarafından zulüm gören yaşlı bir adam bulur öyle bir çığlık atar ki adama zulüm edenler deprem oluyor sanar kaçar ondan sonra yolda fil yüzlü bir adam bulurlar yüzüne yıldırım mı ne düşmüş hepsi birleşerek bir ekip olur

Sonra çocuğun dediğine göre çölün ortasında bir sığınak varmış bu sığınakta herkes mal herkes gerizekalı herkes şerefsiz böyle birbirini kesiyor ne bileyim ayıplı şeyler yapıyor falan filan ama içeride bunları onlara yaptıran bir şey var

Neyse bu ekip yola düşer çölün ortasındaki mekana varırlar ama çocuk hariç diğerleri korkar(aynı ben arkadaşlar ile terk edilmiş bir siteden içeri girelim dedik en önde giden ben ilk kaçan oldum ama içeride tinerci vardı ne yapaydım besleyemiydim amına koyim) geri dönelim derler çocuk tutturur ben içeri gireceğim diye diğerleri veda eder bol şans diler ve gider çocuk da mağara dan içeri girer bir daha da gören olmaz

En son yılını hatırlamıyorum ama o mağaranın girişinde 18 şubat da bir fısıltı duyulmuş.