bugün

hz muhammed in sakali

Emanet-i mukaddesler. internet dinin en büyük düşmanıdır sözünün tez konusu. bazı gerçekleri görmek için fethullahçı gençlik olmaya gerek yok. müslüman genç olmak yeter. her değerin puşt olduğu ülkemizde dini değerleri de puşt yapmaya çalışanlar var. bir tanesi ensest ilişki konulu başlığında orgazm oluyor , diğeri kılda keramet olsa isimli argo sözüyle ilgili konuya entry giriyor. sorsan bunlara laikler. din ile devlet işlerini ayırdılar , insan ile din arasındaki ilişkiye de saygısızlığa başladılar. medet ummak ayrı , ben bu emaneti yanımda gezdiriyorum öpüyorum benim işlerim yolunda gitsin diyen zihniyet zaten yanlış zaten bu zihniyeti üretenlerin , buraya yazanların kendileri de yanlış. aklı başında insan çok az. ağzı olan konuşuyor , parmağı olan yazıyor bu ülkede. bu yazıları okuyan bilinçsiz gençler körü körüne zehirleniyor. ne diye bu ateistlikle laiklik arasında sıkışmış hırbolar yüzünden.

edit : bu entry (bkz: hz muhammed in sakalini öpen zihniyet) isimli başlığa girilmiş ve yukardaki entryleri refere ettiği için silinmiştir. dini refere edenleri refere etmekte yasak. yönetilemeyen sözlüğün yazarlarından dine saygı beklemek hataydı zaten pardon.