bugün

pk

dün izleyip çok beğendiğim filmdir. mesajlarıyla, göndermeleriyle ve komedi unsurunu bir çok sözde komedi filminden iyi kullanmasıyla gönlümü kazanmıştır. sadece din tüccarlarını değil aslında bir çok şeyi eleştiriyor bu film, her insan kendi payına bir şeyler çıkarmalı. mesela çok saf tertemiz biri olarak geldiği dünyada filmin sonunda pk'nin dünyalılardan yalan söylemeyi öğreniyor. içi dopdolu; aşkı, dramı, komediyi dozunda içeren, vermek istediği mesajları insanın gözüne gözüne sokmayan güzel bir film. dans sahneleri de hem çok fazla değil hem de diğer filmlerdeki gibi yersiz yersiz dans etmiyolar, bu açıdan takdir ettim.

ancak bu filmle ilgili de bir şikayetim olacak. bu entryi girmeden önce başlıktaki çoğu entryi okudum. daha önce de fark ettiğim ve hatırladığım kadarıyla hakkında sözlüğe de yazdığım bir konu dikkatimi çekti. arkadaşlar bu film aamir khan filmi değil. bu filmin yazanı yöneteni rajkumar hirani'dir. entrylerin bir çoğunda aamir khan yapmış yine yapacağını, cesur adam, helal olsun aamir khan'a, aamir khan'ın süper filmi gibi şeyler yazıyosunuz ulan hiç mi merak edip açıp bakmıyosunuz kim yazmış kim çekmiş bu filmi diye? tamam adamı seviyosunuz, fanısınız, kaslı vücuduna hastasınız, baya iyi oyuncu o da tamam ama bu adam bu filmin yazarı veya yönetmeni değil sadece oyuncusu. şunu bir ayırt edin artık amk ya! yani bu yaratıcı fikirler, cesur düşünceler aamir khan'a değil rajkumar hirani'ye ve yardımcı yazarlara ait. cahilsiniz tamam ama bi araştırın açın bakın, sezarın hakkını sezara verin ya. adama hayransınız diye otu boku bu adamdan bilmeyin amk. tutup da interstellar'a nasıl matthew mcconaughey filmi muamelesi yapmıyorsanız, revenant'ı dicaprio çekmiş gibi davranmıyosanız bu filmi de kim yazmış kim çekmiş bi bakın öğrenin amk. ha siz bu bahsettiğim iki filmi de o adamların filmi diye biliyosanız sizin ta amk zaten.
güncel Önemli Başlıklar