bugün

can tanrıyar

yurtdışında da dedikodu ve paparazzi kültürü vardır ama böylesine sığ,yoz ve ucuz bir "eğlence" formatı dünyanın başka bir yerinde yoktur,sanmıyorum.bu insanlar hep "talep var biz de istenileni veriyoruz" bahanesine sığınırlar ama bu bir bahane değil türkiyenin en büyük sorunlarından biri olan eğitim sorunudur.bok gibi para kazanan bu insan eğitim adına naapmıştır şimdiye kadar?kendisinin onda biri para kazanan hayırseverler okul yaptırırken bu herif kime bir kitap almıştır.ülkenin milli sorunu haline gelen eğitimsizliği kötü amaçlarına alet eden,bu yoldan para kazanan bir insan vatan hainidir**.el kamerasıyla kördüğüm diye iğrenç bir dizi çekip sonra "işte türkiyenin sorunu bu,herşeyi bırakın buraya odaklanın" mesajı veren zihniyetin kime ne yararı vardır bu ülkede sorarım size.bu adam türk insanıyla dalga geçer gibi herşeyin en iğrencini en ucuzunu yapıp iteliyor bilinçsiz halkımıza sonrada bir başarı hikayesi gibi yazılıp çiziliyor herifin hayatı...son sözüm şu sana can tanrıyar:formatını,televoleni,uçankuşunu,kördüğümünü,peteğini de al sktirgit şu ülkeden!!