bugün

6 nisan 2016 gran canaria galatasaray ob maçı

lasme ve sinan ın erken faul problemine girmeyip black ve mccolum un ortalama 13 15 sayı ile oynaması finale kalmamız için yeterli olacaktır. bu takım kesinlikle gaatasaray dan güçlü ve daha iyi bir takım değil. almanya da son 1 dakika da acemice oynamamıza rağmen zira biz münih i eledik. bence bu turnuvanın bizimle beraber en büyük favorisiydi. 13 farkın yeterli olacağını düşünüyorum ama farka güvenmeden, göksenin ve jerrrels ı daha sık kullanarak, savunma yaparak rakibi kilitleyebiliriz. zaten sürekli dış atış deneyecekler farkı açmak için. genelde bu tip maçlarda stresli takımlar özellikle dış atış yüzdelerinde diğer zamanlara nazaran daha düşük atarlar. hep bir şüpheyle topu kaldırır oyuncu ya girmezse diye. o yüzden sabırlı oynadığımız sürece bir problem yaşayacağımızı sanmıyorum. çünkü ispanya deplasmanları neden bilmiyorum ama hep biraz daha zor. neyse ergin hoca işini bilir. bu kupayı bekliyoruz. zira dursun özbek seneye ciddi bir yatırım yapacağının sözünü verdi basketbol takımına. bunu kupayla taçlandıralım inşallah.