bugün

216 gündür beni sever mi acaba diye beklemek

her gün, her saat, her dakika, ümitvar olmak. bekledim lan sözlük, bekledim, bekledim her şeyimi hiçe sayarcasına, her şeyi unuturcasına. bazen bu beklentilerimi bile unuttum. söz konusu sadece onun kendini iyi hissetmesiydi. sonra yine hatırladım, ha sevecek ha sevecek, bugün, yarın, haftaya, önümüzdeki aya...sadece beklemedim, özledim, sevdim, içime ektim. bekledim beklemek nasıl bir zulümse hiç umrumda olmadı, kirpiklerimi bile oynatmadım. her ihtimalde acabaları yaşayarak bekledim. öyle bir beklemisim ki, yiğenlerim konuşmayı sökmüş, anneannem bir gece yarısı ölmüş, arkadaşım ankara dan temelli dönmüş, zaman durmuş. ben durmamışım. öyle acayip bekledim ki bir dağ başında, boş bir otobüs durağında hırpalanmış asfalt gibi olmuş yüreğim. bekledim lan senin beni 1 gün bile sevebilmen umuduyla, beklemeyenlere koşacağını bilmeden, beklemeyenlere beklemeksizin değer vereceğini hiç ama hiç aklıma bile getirmeyerek. yine duramadım. ben yine yeniden bekledim, yüreğim rengarenk uçurtmaydı, senin renksiz tellerine düşse bile bekledim, rüzgara kollarımı kaldırmadan ve geleceğini umut ederek...

216 gün, saat, dakika, asır bekledim, ben her yeri ve en çok da gelmeyisinin yanında duran acabalarımı ateşe verdim, sen hangi cehennemdeydin ki böyle gelmedin, gelemedin?
güncel Önemli Başlıklar