bugün

taluyka

En çok ve önce ben sevmiştir höst demek istiyorum, kankalık da bir yere kaar.

Ben bunu ilk eee yıllar yıllar önce bir ceylan avındayken görmüştüm, o kaar güzel avlanıyordu ki tipini yediğimini, kıskandım ve de derhal duruma mudahil olarak ceylanı kaçırttım, elimde değildi, çeylan gerçekten huysuzdu, eti Yinmez di kesin, sinirli sinirli olur onlar gel sen beni dinle dedim, daha beyaz, daha yumuşak daha latif olanlarına tikkatini celbeyledim,

Ama öyle mendebur ki lan unutmadı, nerde görse çemkiriyor bana "pis karı" diyor az önce "at" yazmış mesaj diye atmış
Sabah da nikaltı atmış,
"hehe yieee taluykacım sana serbest." Dedim
"cnm teşekkürler ama zaten o hakkı kendimde gördümdü." Dedi ukala,
bana öfkesi dinmedi, en sonra gel bak ulu dedim 9. Nesil olmasına ve de ben 11.nesil olmama rağmen geldi,

Kızlar allahınız aşkına hoş tutun şu delikanlıyı, yoksa ciğerimi kuruttu yemin ederim, yolda görse tokatlar sanıryorum, çok hoş sohbettir, acayip sofralar kurar ağzınıza besler doyurur, hihi doyurur, gerçek bir edebi dehadır, eşsiz yazılar yazar tespitler yapar öyküler döşer, hicvi, betimlemeleri, içeriği çok başarılıdır, edebiyatçıdır zaten, kendisi ile cern ile ilgili de, kutup ayılarının yağ oranına dair de konuşabilirsiniz, tam bir bilim insanıdır.

Canımdan öte severim, bozacının şahidi şiracıdır bilirim lakin kendisine ben bir lookin olarak kefilim. Kendisi mayıs güzeli bir boğa burcu erkeğidir.

Edit:"donuz karı" diye mesaj attı şimdi De teşekkür edeceğine, Hey allahım.