bugün

güldüren soğuk espriler

1-yo yo hanfendi lütfen sakin olun, kızınız gayet iyi. bi tüp serum takıcaz o da fotoğrafını çekip instagrama atacak ve taburcu edicez hemen.

2-Türkler olarak misafirlik sonrası arabayla giderken korna çalmak : '' herşey için sağolun, bizede bekleriz '' demenin mekanik yöntemidir

3- Allah deyip hırsızlık yapanlardaki rahatlık çok enteresan. ya gerçekten Allah'a inanmıyorlar, ya da ahiret sorularını çaldılar.

4-hayatımda ki insanların büyük bölümü enaz lise mezunu.. yani ortalama 1500 saat türkçe dersi almış insanlar. ama hala "herkez" yerine "herkes" yazanlar var. -ki ve -de'leri yalnış yazanlara birşey demiyorum zaten.

5- Türklere özgü en büyük sevinç gösterisi de pazarda kaybolan çocuğu bulunca dövmek sanırım.

6- olay üniversitede geçiyor:
"hoşlandığım kızın arkasına oturuyorum önce o imza atıyor sonra ben imza atıyorum, arada sessizce evet diyorum, her ders bir prova."

7- facebook cuma günleri mekke, cumartesi günleri rio karnavalı gibi maşallah

8- bu adam sultanlığa iyice kaptırıp kendini, oğlunu da boğdurmasın şimdi!!(güncel)

9-ankara'nın bağları şarkısının klibinin eskişehir'de çekildiğini öğrendiğimden beri kimseye güvenemiyorum.."

10- "bence geometriyi bulan elemanla pizzayı bulan aynı kişi. yoksa kim yuvarlak pizzayı üçgen kesip kare kutuya koymak ister ki.."

11- 'ulan 20 liraya sabun aldım kullanmadan önce ellerimi yıkıyorum.''
"balkondan ice tea döksem yere dökülene kadar demlenir bu ne sıcak...

12- "ruh halim; iphone'da geri tuşu arayan samsung'lu. öyle ne yapacağını bilmez..

13- az önce akpli bi vatandasa akp'nin yaptıklarını mhp yapmıs gibi anlattım. acayip küfür etti.

14- büt değildir o finaldir, büt olsa duramazdın .;))

15- "bazen sırf facebook'a/instagram'a vs. fotoğraf koymak için tatile gittiğinizi düşünüyorum."

16- "balkondan ice tea döksem yere dökülene kadar demlenir bu ne sıcak...

17-Adı 15 tatil kendi 16 gün!