bugün

susan kadın

beni en çok sinirlendiren kadındır. belki de susmasındaki amaç budur(genelde ümidi kalmamışsa yapar ama) sırf karşısındakini acıtmak. bana kadınlar sakın, kalpleri kırıldığından bahsetmesin, değer veren erkektir sürekli kalbi kırılan. iki gram piç bir birey görsün kadın, hemen peşinden koşar. neden mi böyle; nedeninden değil daha çok neresinden bildiğim; kızlar sizin sokakta görüp etkilenip pas alamadığınız erkek de benim, değer verip de ağzına sıçılan beyefendi erkek de. sizleri farklı doğal ortamlarınızda izleme şansı buldum, bunu yaratmak çok da zor olmadı. nerede bir kadının nasıl etkileneceğini, hangi durumda beni kendine bağlamaya çalışacağını, nasıl bir halde ultimatom vereceğini ve bu ultimatom yemediğinde nasıl da pişman olacağını defalarca gördüm. kadın dünyanın en büyük sorunudur, net ve büyük harflerle yazdım bunu. eğer öyle olmasaydı; kadın, en çok kendini kendi cinsinde acıtıp başka kalan her şeye karşı onla birlik olmazdı.

susan kadın düşünür, kendini yer bitirir. önce kendini bitirir sonra karşısındakini. aslında kadın hep kendini bitirir, mücadele etmeye cürreti bile yoktur.
güncel Önemli Başlıklar