bugün

illa nick altı almak için göt mü göstermek gerek

az evvel mesaj kutusunu tıkladığımda gözüme çarpan 8. nesil bir yazar arkadaşın isyanı. şöyle yazmış;

'' kuki biliyorum mesajlarımızı siklemiyosun ama bir sualim olacak. ben malum eskiden uzun uzun hikayeler yazan ve bunları yazarken keyif alan biriydim. söykü adlı oluşuma bir çok hikaye yazdım. bir sürü başlık açtım. kendim kıl dönmesi ameliyatı olduktan sonra yazmaya ara verdim. yaklaşık 6 aydır sözlüğe uğramadım. son 3 gündür sözlüğü tıkladığımda elini götünü memesini gösteren kızlar gördüm. bu zaman zarfında 4 hikaye yazdım ama hiçbiri siklenmedi, sol frameden akıp gitti. buna keza ac dc dinleyen kiz kendi nick altına '' sadece lezbiyenlere açık olan yazar '' şeklinde yazı yazdı ve o yazısının üzerine tam 60 küsür kişi nick altı girdi.. kuki mesaj biraz uzun oluyor, belki okumayı bıraktın ama lütfen devam et. önemli olan nick altı değil, yani burada beni yalnış anlama ama illa götümü mü göstereyim kuki? yazdığım yazının değer görmesi için illa götümü mü göstereyim? bak ben senin kadar popi değilim. sen bi şekilde derdini falan o piç aklınla dile getirebiliyorsun. kukla şaka yapmıyorum ne yapmam gerek söyle lütfen. sözlük erkekleri iyice geri zekalı olmaya başladı. mal doldu burda. zall bile uyuyor amına koyum. milyonlarin bacisi falan bi foto paylaştı bizim sığır sözlük erkekleri 113 tane nick altı girdi. fotoda şöyleydi ha, kız sigarasını yakıyor. bu lan. sadece bu amk. sigarasını yakarken resim çekmiş ve o resme 113 kişi nick altı yorum yaptı. gel de burada bilgini paylaş kuki. gel de uzun uzun emek ver. allahtan senin gibi kaslı, seksi ve bir o kadar da yakışıklı bir dostum var ki seni okuyoruz. ya çok piçsin kuki sen ya, sen nasıl bıkmadan halen bu koyduğumun yerinde yazıyorsun anlamıyorum. neyse, bundan sonra bende fotoğraf paylaşan kızların nick altına gidip ayar verecem. eheheh karmam düşmüş kuki. kızlara giydirenler şukuya boğuluyor . yapcak bişi yok görüşürüzzzz.
he bu arada zall a cvp vermemene de bayılıyorum ha. götün teki o . bizim mesajlara dönüş yapmıyordu ''

vs. şeklinde bir sual işte. tam sonuna kadar okumadan kopyala yapıştır yaptım. yakında sol tarafta '' işte götüm '' diye başlık görürseniz şaşırmayın. delirmiş millet.

edit: yoğun ilgi üzerine merak edip mesajı okudum. çocuk bana piç demiş lan. sanırım şikayet etcem mesajı evet.