bugün

dilay bedir

Bugün tv de denk geldiğim ve bu kadar eleştiriye maruz kalan kız kimmiş diye ütopya videolarına baktığımda beni hayretler içerisinde bırakan kızdır.
Şöyle anlatayım: Şimdi bu kız ütopyadaki semihlerin hayranıymış,sonra ütopyaya katılmış ama yeterli çoğunlukta oy alamam diye semihlerin düşmanlarına şirin gözükmüş.Sonra da onları satmış.
Efendime söyleyeyim ülke ikiye bölünmüş (ütopya panaromadaki seyircilerden duyuyorum bunu da) savaş için her yol mübah diyenlerle yaptığı yanlış diyenler oluşmuş.

Ya arkadaş Allah aşkına yarışma lan bu. Elensen ne elenmesen ne. Sanki anası babası ölüyoda istemediği bir seyi yapmak zorunda kalıyor kurtarmak için,karakterinden ödün veriyor,millet alkışlıyor.
Hadi onu geçtim karşı tarafta bunun yanlışlığı hakkında saatlerce programda konuşuyor.
Ne dertleriniz var ne hayatlarınız yemin ediyorum özeniyorum.
Buradan Milli gururumuz,komandomuz Dilay Bedir hanımefendiye bi yarışma uğruna karakterini değiştirmesinden ötürü Allah akıl fikir versin derken,kendime de akıl sağlığı diliyorum zira gelmiş burada sıkıntıdan ütopya konuşuyorum!(zehirlendim)