bugün

sözlükte yakalanan fake hesaplar

sahtekarın teki olduğu belli olan ''yetkili bi abiniz'' nickli kullanıcının yakaladığım fake hesabıdır. fake hesabı ise ''cok konusurum''. modlara şikayet etmiştim ve iki hesabı da çaylak yapmışlar. sorgudan geçiyor demek ki, silik atmaları yakındır.

görsel
görsel

daha bir sürü fakesi olduğunu da biliyorum. zira her gün debe'e girmesinin başka açıklaması olamaz. kendi çizmiş gibi gösterdiği resimler de fake. ve fake hesabıyla, yani ''cok konusurum'' hesabıyla durmadan kendi nick altında kendi götünü yalıyordu, ki sözlük kızları hasta olsun asdfghj. işte yaladığı entryler;

görsel
görsel (bir de kendi feykiyle yazdığını cevaplıyor haspam) görsel
görsel
görsel
görsel

adam daha 50 küsur entryde kendine yıkama yağlama çalışması yapmış resmen hahhahhah. sürekli ''beni yarmayı başarmış yazar'' demiş. yarıl sen yarıl. modlar da seni yaracak. bir de çizimleri övüyor, ''ulan herif çiziyor yahu'' asdfgh yoh yav çiziyor mu hakkatten.*

edit: bu sahtekarı herkes görsün diye gün içerisinde ara ara canlandıracağım bu başlığı.
edit 2: muhtemelen bu da diğer feyk hesabı. daha 23 entry girmiş ve izinli yapmış. tek takip ettiği kişi de ''yetkili bi abiniz''
görsel

haaa her gün debe'e girmesinin sebebini şimdi anladıııımm afaghagjs.

edit 3: ohoo gelin gelin;

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

bunu da şikayet etmiştim, silik olmuş. profil fotolarından bile ben feykim diyor resmen;
görsel
görsel

ha şu da var, bunu da şikayet edelim de silik olsun ahahaha. iyi bakın;

görsel
görsel
görsel

(bkz: bir şizofrenin günlüğü) adam şizofren çıktı beyler.