bugün

survivor all star

Dogukan'in son derece doğru bir kararla yapmasi gerekeni yaptigi yarisma. Dogukan bugun serenay yerine merveyi yazsaydi, yarin dokunulmazligi kaybetmeleri durumunda mervenin karsina tek aday olarak cikacak ve hic sansi olmayacakti. Hakan efendinin dedigi gibi 'siz merveyle beni yazarsiniz, biz de seni yazariz, uc aday cikariz.' Olmayacakti. Merve aydin, hakan gibi onune cikani elemis bir adayi karsisinda istemeyecek ve dogukanin yazacagi ismin tam tersini yazip dagukani karsisina tek rakip olarak koyacakti. Hem bu serenayi koruyup kollama durumu nedir arkadas. Hakan cikmis oradan 'ben doguyla konusayim beni yazsinlar. Ben senin yerine atese atarim kendimi' diyor serenay'da oradan 'sen ne istersen oyle olsun. Cesur adamsin sen' diyor. Insan az utanir be. Gecenlerde serenaya soz verdigi icin aday olarak hakani cikaran dogukana birebir roportajlarda demedigini birakmayan hakanin da bir anda serenaya kalkan olmasi da ayri bir olay zaten. Sonuc olarak yarin muhtemelen unluler kaybedecek ve dogukan adadan ayrilacak ama gonlumden gecen serenayin gitmesi. Artik serenayin duygu somurusu girisimlerine katlanamiyorum. Bu arada bir bucuk aylik issizlikten sonra yarin yeni bir yerde ise baslayacagim. Saat iki olmus yatip zibaracagima derdime bak. Derdimi s.keyim afedersin sozluk.