bugün

sevgiliyle girilmiş en saçma tartışmalar

ammy programı tartışmasıydı. muhabbetin dibini görmüşüz, edecek muhabbet kalmamış ve bende bi şaklabanlık peşindeyim ki muhabbet çıksın. ne yapayım yapayım diye düşünürken ammy programını şirkette ilk kullandığımı farkettim ve kız arkadaşımın bilgisayarını kapatacağı düşüncesine vardım. maksat eğlence olsun. meğerse program tarafından bilgisayar kapanmıyormuş bunu da sonradan arkadaşımdan öğrendim.
herneyse programı eski sevgilime kurdurmak istedim. fakat o ise onun özel bilgilerine giriyorum sanıp başladı bağırmaya çağırmaya. ben onun öyle bi düşünceye varacağını anlamamıştım bile ancak kendi derdimi de anlatmama müsade etmeyip kendisine ulaşabileceğim bütün iletişim yollarını kapattı bile. sadece kendi söyledikleri ve verdiği tepkiyle lafları benim ağzıma tıktı ve kendini haklı sanarak yoluna devam ettim. sırf bu tartışma sonrası haklı olduğum ve suçumun olmadığı halde gittim yine de özür diledim. zaten özel bilgilerine girmek istesem çoktan girerdim. kaldı ki öyle birşey yapmama gerek bile yok. çünkü telefonunu istediğimde elime kendisi uzatıp verir ve mesajlarına bakardım.
yaptığı önyargıyla ve suçlamayla kendisi utansın ne diyeyim. hala da söylüyorum suçsuzdum.