bugün

orgazm delisi olan kadin

Orgazm delisi!

Böyle hastalık düşman başına! Daimi Orgazm Sendromu'na yakalanan ingiliz Elli Allan, günde 250 kez orgazm oluyor.

Azı karar çoğu zarar

Daimi orgazm sendromu denilen rahatsızlığa yakalanan ingiliz kadın, günde 250 kez orgazm oluyor. Tatmin olması için, tümsekten geçmesi bile yeterli!...

Yarım dakikadan az...
Birçok kişi orgazm olamama sorunu yaşasa da ingiliz Elli Allen (28) için durum tam tersi! Ender görülen bir rahatsızlık olan 'daimi orgazm sendromu'na yakalanan Elli, günde 250 kez orgazm oluyor! Elli Allen, "En ufak sarsıntılar bile bana cinsel haz veriyor" diyor. Yarım dakikadan az süren orgazmlar yaşayan Allen, "Kalabalıkta orgazm olduğumda zorlanıyorum" dedi.

Araba kullanamıyor
Partner bulmakta güçlük çektiğini söyleyen Elli'nin tatmin olması için kedi mırıltısı, çim biçme ya da fotokopi makinesi sesi yeterli. Araba kullanmaktan kaçındığını söyleyen Elli Allen, hastalığın yaşamını nasıl zorlaştırdığını şu anısıyla anlatıyor: "Otobüste giderken tümsekten geçtik ve çığlık çığlığa bağırmaya başladım. Herkes başıma toplandığında parmağımın sıkıştığını söylemek zorunda kaldım."
http://www.takvim.com.tr/akt102.html