bugün

necati sasmaz in oyunculugunu begenen insan

ben beğenmeye çalışıyorum yok gene de olmuyor. ortada bir oyunculuk yok çünkü. bu kurtlar vadisi de baydı artık. bakalım bundan sonra bir projeleri var mı? ağır abi, derin mitçi, baba mafya ayakları yapıştı adamın üstüne bir daha sittin sene başka bir rol oynayamaz bu adam. hatta pana film tümden batmaya mahkum gibi. hani bir dizileri vardı ermeni kızla türk gencinin aşkı o n'oldu o? hemen kaldırıldı yayından. çünkü sıçıp sıvadılar firmacak. türkiye'nin bütün sorunlarını 6-7 kişilik senaryo ekibiyle kurtlar vadisi'nde çözmek gibi bir misyon üstlendiler akılları sıra. çuval mı geçirildi? al sana k.v. ırak. mafya mı çökertilecek? al sana polat alemdar. türkiye üzerinde oynanan oyunlar mı bozulacak? ver ordan bi k.v. pusu. ne terör mü? tamam işte yaptık ama yayınlatmadılar... dizi, cahil-cühela, işsiz-güçsüz, ipsiz-sapsız gençleri şiddete özendirmekten başka bir boka yaramadı desek yeri. diziye yöneltilen eleştirileri bile senaryoyla cevapladılar. bilmem hatırlar mısınız "zafer" diye eski mitçi, derin insan, şimdinin kuklası gibi bir kötü adam yarattılar.hani mitten kopmuş da kendi kendine bir boklar yiyiyormuş, bitanemiz, herşeyimiz polat da bu adama karşıymış aslında. akıllarınca "bakın polat'a bok atıyorsunuz ama polat bu tür oluşumlara karşı yaaa." demeye getiriyorlar. hele dizinin içinde polat'ın zafer'le olan sahnesinde bir repliği var evlere şenlik. "ben senin gibi çıkar için yapmadım hiç bir operasyonu vatan için, millet için, sakarya için yaptım" mealindeydi galiba. aklına getir getir gül. ulan mal adamlar madem çıkar için yapmıyor da o son model arabalar, anasını babasını yerleştirdiği saray yavrusu ev, o kadar lüks ofisler, mofisler nereden geldi. sanki devlet memuru... neyse her yeri saçma ama saçmalığın bile bir dozajı vardır. kurtlar vadisi sikko bir dizidir diyor ve bitiriyorum.