bugün

sevilen hatunla seks yapılır mı sorunsalı

Fiiliyattan önce daha düşüncede olan sorunsaldır. Biraz iyi niyetli olan erkek kişisi sevdiği hatunla seks yapmak istediği için kendini suçlu hissedebilir. Hele hele hatun kişisi bu noktada daha aptaldır. Erkek bu istediğini dile getirmez kolay kolay ama diyelim ki dile getirdi. O zaman hatun kişisi "beni sikmek istiyo ühüüü" diyerek ayrılık yoluna bile gidebilir. Ancak aynı mal hatun erkeğinin kendisini başkasıyla aldatmasına da katlanamaz.
Kısaca saftirik sevgililer arasında seksin düşüncesi bile olmamaktadır. Eğer bu salaklıkta bir sevgiliniz varsa bunu kabullendirmek için uğraşın. Genelde kızlarda olmak üzere cinsellik tabusunu yıkmadan doğru bir ilişki yürütmek imkansız. Daha sonra yatağa atmasanız da olur. Benim gibi evliliği kutsal bulup, seksin bu kutsal birlikteliğin güzel bir parçası olarak gören biriyseniz, bu eylemi evlilikten sonraya saklıyorsanız bile bu tabuyu yıkmalısınız. Bizzat bu mallıkta bir sevgilim olduğu için naçizane tecrübeli paylaşıyorum. Bu tabuyu zorla yıkarak şuan daha sıkı bir ilişki yaşıyoruz. Unutmayın ki bazı insanlar biyolojik olarak ergenliğe girse de beyin ve zihin olarak ergenliğin e sini yaşamıyorlar.