bugün

yaran inci sözlük entryleri

"2 yıllık sevgilimin bana attığı kazık" başlığındaki 8. entry

1. entry:

2 yıl koskoca 2 yıldan bahsediyorum. o ne yaptı peki bu 2 yılı siktir edip altında arabası olan, cebinde parası olan tipsize sevdalandı, paraya sevdalandı. ben ki onu 2 yıl boyu hergün okuldan eve, evden okula bisikletle götürmüştüm. ulan altımdaki 2000 tl lik bisikletti mk. üşenmedim sırf o otobüse para vermesin diye bisikletime aldım. sevmiştim lan onu ben hemde çok sevmiştim. yıl dönümümüz olduğu gün beni kafeye çağırmıştı bişey konuşmak için bende ona geçen gün vitrinde görüp aklı kaldığı o ayakkabıyı almıştım 200 tl bayılmıştım sırf onu mutlu etmek için devlet kredimi o ayakkabıya vermiştim fitness salonuna 2 ay gidememek pahasına. o ise bugünün yıldönümümüz olduğunu bile unutmuştu. hediyeyi görünce afalladı ilk başta ama sonra yeni sevgilisinin o paracıkları aklına geldi ve artık benden sıkıldığını, bu kadar artık yapamayacağını söyledi. yıldönümü şakası sanmıştım telefondan resimlerini gösterdi sarmaş dolaşlar. kan beynime tırmanmıştı ve ilk defa bir kadına tokat attım. kendimi kaybetmiştim o yanağını tutarken hediye kutusunu parçalayıp içindeki o ayakkabıları fırlatı verdim siktir git bir daha karşıma çıkma zaten fahişelerle benim hiç işim olmaz diyip arkama bakmadan gittim. ama keşke bunları yapmasaydım elim kırılsaydıda o tokadı atmasaydım diyorum 1 haftadır kendime.

mk ayakkabıları atmayaydık iyiydi hiç değilse geri verir parasını alırdım. belkide ben gidince yerden topladı ayakkabıyı bilmiyorum.

8. entry:

sevgilin sana myo muamelesi yapmış. dikey geçişte başka birisiyle lisans yapmış.

bu da linki: http://inci.sozlukspot.com/e/154299976/
güncel Önemli Başlıklar