bugün

new star soccer

istemeye istemeye galatasarayda başladığım kariyerimde ilk sene de şl dahil bulunduğum tüm kupaları aldım ikinci sezonda o şekilde sezonun en iyi genç oyuncusuydum. menajerlerin ve italyan mafyasının oyunlarıyla bir anda kendimi napolide buldum başarılı ama bir o kadar da çalkantılı geçen sezonun ardından ayrılık kararı aldım artık italyadaki baskıya dayanamıyor zorla geldiğim bu topraklardan gitmek istiyordum. yeni adresimse çoktan belliydi allianz arena da gurbetçileri selamlayacaktım onların yeni rummenigesi olacaktım. oldu da başarıya boğulmuştum. oyuncu ödüllerinin bir kısmını toplamıştım ama yüksek kaliteden, pep in sıkıcı oyunundan sıkılıp, son dönemde moda olan merkel-rte capslerine de dayanamayıp transfer rüzgarına kaptırmıştım kendimi. geçirdikleri zor günleri van gaal sevgimi göz önüne getirdim. bu bunalımdan klubü gaal ile birlikte çıkarıp beckham cantona ronaldo ferguson efsanelerinin yanına van gaal hoca ile birlikte adımı yazdırma isteği ve falcaonun da transferiyle birlikte bu güzel sanatsal şehrin kırmızı yakasının yolunu tuttum. lakin ülkede yapılan ırkçı hareketler canımı fazlasıyla sıkıyordu başarıyla dolu bir sezondan sonra katalanların yeni sezon transfer listesine dahil oldum. şimdilik her şey olumlu gidiyor nereye transfer olurum ilerki sezonlarda bilmem ama son durağımın neresi olacağı belli.
güncelleştirmelerle daha da güzel bir hal almış bu arada oyun onu da yazayım bari.
güncel Önemli Başlıklar