lm işler güçler ben de özledim kardeş payı

tabi dizilerde aslında birbirini boynuzlama, çarpık ilişkiler, tecavüz vb olaylar olmalı. yada komedi dediğimiz diziler her tarafı dekordan olan kamu spotu gibi olmalı. diziler halka yakın değil zengin tabakayı anlatmalı. leyla ile mecnun izleyen bir kişiye sorsan dizide kendinden bir parça bulur zaten sevilmesindeki en büyük nedenlerden biri budur. yada işler güçlerde sürekli işi ters giden insanlar ( doğuştan cenabetler ) kendilerini birazcık olsa bulabilirler. kardeş payına gelirsek yıllarca babaları tarafından bir hiç olarak görülmüş metin ile ali gibi ne kadar insan var toplumda metin ile ali sırf babalarına yaranmak için ne kadar çabalıyorlar. ben de özledim burak aksakın bildiğin hayal dünyası valla onu oturup gerçek hayatla bağdaştıramazsın eğlence amaçlı o dizi. ben buna bir de üsküdara giderkeni katmak istiyorum izleyen bilir orda da erdemin aslında babasını ne kadar sevdiğini fakat erdeme göre babasını zamansız kaybetmesi üzerine babasıyla paylaşamadıklarını babasının hayaliyle paylaşmasını anlatıyo.
demek istediğim bu iki adam burak aksak ve selçuk aydemir kendi absürd dünyalarında herkesin içinde kalan bir notaya temas edip o dizide izleyicilerine kendilerinden bir nokta bulmasını sağlayabilen insnlar.