beşiktaş

sezon başlarken güzel transferler yaptık bilic, pedro, atiba, gökhan, tolga, ramon ligede güzel başladık. güzel sponsorluk anlaşmaları geldi peşine fakat gs maçında olanlardan sonra takım çöküşe başladı bundan sonra ne teknik ekip, ne ye yönetim bu süreci yönetemedik tam toplandık derken bu sefer kasımpaşa maçı olayları takımı bitirdi devri. asıl yönetimsel ve teknik ekip olarak sıçış zamanımız devre arası oldu. yönetimin ronaldinho diye götünü yırtmaya başlamasından sonra peşine lescott felan diye uğraşırken adam akıllı transfer yapılmadı son anlarda dany ve jones geldiki bu ikiside katkı veremediler takıma hatta kodumun gsli danysi ile her maç sıçtığımızın resimleri çıktı piyasaya. biz zaten dany ile ligi üçüncü bitirecez dedik en başta. hayır neden alınırki en büyük rakibinden bir oyuncu hem de kiralık olarak adam kendi takımında istenmezken sen dur ben sana yardım edem kardeş dedin gsye. amk adam saolsun zaten canlı bombaydı gs maçındada yaptığı sikimsonik hipersonik penaltı ve sonra verdiği amaannn koy götüne gitsin benim bu saatten sonra gsde yerim rahat yani sülalem rahat panpa pozuyla iyice çıldırttı bizi. yetmezmiş gibi yerini daha sağlama almak için karabük ve sivvas maçlarındaki adam kaçırmaları üstüne bir de göt herifin paramı vermezseniz oynamam demesi bizi iyice delirtti. tabi doğal olarak taraftarların bir kısmı yönetimin istafısını isterken bir kısmıda istifa etmeyin ama amk böyle sikim sikim işte bir daha yapmayın dedi. birde amk atık bu yönetim bir çeki düzen versin kendine bazı şeylerde en başta rakipten oyuncu almasın. sezer ve dany bunun en iyi örnekleri. ayrıca pedro, ramon ve atiba dışındaki bütün yabancılar gitsin. holosko adam sağda solda iki oyuncu varken sen git topu ikisinin ortasına gönder. takıma sağ bek, stoper, ofansif orta saha ve forvet lazım bu eksikleri kapatmamız lazım ayrıca kerim frei seneye olcayın yerini alsın artık.