bugün

türk intikam tugayı

bir avuç salaktır. neden diye sormak elbette ki hakkınız, sadece yaşanmış bir olayı anlatiyim o zaman size:

anlatan : kıdemli bir bçvş.
based on a true story :

işte nby*, doksanlar çok zor geçti, 93 de şırnaktaydım,95 de hakkari deydim, sürekli can korkusuyla yaşıyorduk, ama bunu tabi askerlerimize yansıtamazdık. sonra bir ara torpilli bir grup gönderdiler merkezden bizim bölüğe, tit* miymiş neymiş, geldi dört tane genç çocuk! tabi komutanlara ilettik hemen, böyle şey olmaz, kim bunlar falan diye, meğer pkk ya karşı gönüllü savaşçılarmış, ya dedik olmaz öyle şey, bunlara geri dönün diyoruz ama dinleyen kim, kim nasıl gaz verdiyse bu salaklara dağda çatışmanın oyun olduğunu sanıyorlar, haklıcaz hepsini, mna koyacaz onların falan nasıl atıolar ama.

neyse iki gün sonra çatışma çıktı sabaha karşı, gafil avlandık diyebilirim, tam siper dir gerekli emirleri falan verdik, iki tane ağlama sesi geliyor aralarda, nasıl kurşun yağmuru var ama, sesler kesilince hıçkırıkların sesi geliyo. baktım üç metre ötede şu çılgın titler sünmüşler ağlıyolar, napcaz biz falan diye. hayır ne bok yerlerse yesinler de bizim askerlerin de moralini bozuyorlar, çocuklar da etkileniyor tabi, onlar da korkmaya başladı sonra. sinirlendim siktirettim bunları, geçin lan arkaya diye milleti de korkutmayın falan.

neyse zaten ertesi gün geri gönderdik şu çılgın *leri. bildiğin bir avuç salak ya!

bu da böyle bir anımdır efenim şu çılgın titler hakkında!*