bugün

karısını aldatan erkek vs kocasını aldatan kadın

ilahi adaletin tecelli ettiğini bilerek yaşamış her bünyenin, her iki taraftan da itina ile uzak durması gerektiği kadın ve erkektir..

Bir kere tabularımızdan kurtulalım, kadın aldatırsa orospu erkek aldatırsa çapkın falan olmaz abicim. Erkek de bildiğin orospu olur, ki erkeğin orospusu kadının orospusundan daha aşağılık olur bunu bilen bilir..
Erkek, başka bedenlerin tadını çıkarıp, üstünde kerkinip orgazm olurken, kadın duygularını hislerini yeri geldimi tatmin olamamasına rağmen arzularını dizginleyecek, ve erkeğin adil hayatı böyle sürüp gidecek öyle mi ?
Tabi tabi..
Değişik bir bakış açısıyla bu durum kadın içinde geçerli, ki kocasını aldatan bir kadını bim, ucz, yada a101'de satsalar alıp sikmem..
Laf olsun diye söylemiyorum!
Sebebim var çünkü.
Ey güzel insan. Çünkü ben ilahi adaletin her insana nefes aldığı süre içerisinde, yaptıklarının benzeri şeklinde tecelli edeceğine inanıyorum..
Yani yaptığım yanlışların, hataların, bir gün gelip beni bulacağına,
Yanlış yaptığım insanın yerine bir gün kendimin, bilerek yada bilmeyerek geçiceğime inanıyorum..

Aldatırken, aldatılan olabileceğini unutmamalı insan..
Aldatılan olduğunda da, yanlışı yanlışla örtecek, intikam alayım derken kendini ucuzlaştıracak şekle girmemeli..