bugün

kaan kavrayış

ne ailesinde ne de kendisinde bu olay hakkında hiç bir kusur göremiyorum. eleştirenler ne bekliyor anlamadım, 100 bin dolara tekne almak yerine ihtiyacı olanlara dağıtsın diyorsanız haklısınız bende her insanın böyle paylaşımcı ve düşünceli olmasını isterim ama günah keçisi bu çocuk ve ailesi mi? kesinlikle değil. bu aileyi eleştirenlerin kaçı en son bir insana yardım etti? ayrıca eminim anne ve baba çocuklarını sevindirmek için ona aldık dediler yoksa gerçekten al senin teknen diyeceklerini sanmam. her şeyi geçtim kime ne adam çocuğuna almış, çocuğuna sizin babanız size aldı da olmaz kabul edemem mi dediniz? televizyonlarda her gün şarkıcıların, oyuncuların, iş adamlarının, futbolcuların gösterişli hayatlarını izlerken hiç bir sorun yok. bu ülke öyle bir ülke ki ortalığın olaylardan yıkıldığı zamanlarda insanlar demet akalının kızının doğum partisini, gelen altınları, hediyeleri ana haber bülteninde izlediler. şimdi kimse bu çocuğu da ailesini de eleştiremez. ileride çocuğum olursa bende böyle bir baba olmak isterim.
güncel Önemli Başlıklar