bugün

aziz yıldırım

Eger biri cemaat yuzunden bu adam iceri giriyor derse agir maldir, geri zekalidir, aptaldir.

Ulan o maclari hep beraber izledik, herkes gordu ayan beyan sike oldugunu maclarda.

Daha unutmadik emenike'nin cikmadigi fenerbahce macini, gollerin havada ucustugu tiyatrodan ibaret sivas macini, aslanlar gibi oynayan genclerbirliginin, ikinci yari tel tel dokuldugunu, stadinda fenerbahce bayraklari acan eskisehirsporu, yine ayni eskisehirspor'un trabzon macinda 11 kisi defans yapip fener macinda sanki mahalle takimiyla oynuyormus gibi tavirlarini.

Bu adam hirsiz, bu adam katil, bu adam harami, bu adam bencil, bu adam yalanci, bu adam yanci, bu adam kisiliksiz, bu adam donek...

Haydi aziz durmasana! Canli yayin kablolari kestiriyordun, hakem tartakliyordun, soyunma odasina iniyordun, kendi futbolcunu dovduruyordun, taraftarini boluyordun, kendini desteklemeyen taraftari hain ilan ediyordun... Yapsana simdi bunlari da!

Haramilerin devri bitti aziz, simdi o haramiler bunun bedelini odeyecek!

Hic ajitasonlara girme aziz, onu yapacak adam da az biraz haysiyet denen seyden olmasi lazim!

Hep adalet diyordun ya aziz adalet sana calisirken; simdi de adalet de, simdi de adalet tecelli etti de. Paralel devlet deme aziz, cemaat deme aziz, ben kurbanim deme aziz!

Aziz bil ki senden nefret ediyorum cunku senin yaptigin serefsizlikler yuzunden kalp krizinden olen mustafa amcayi unutamiyorum. Sikeyim kupasini, sampiyonlugunu, her seyini, hic bir sey mustafa amcayi geri getirmeyecek.

Aziz degil 2 yil 200 yil hapis yatsan da benim ofkem dinmeyecek sana. O giden can yuzunden affetmeyecegim seni de, gunahlarin takimi eskisehir'I de.

Dilerim ki aziz acilar icinde kivranarak öl, oyle öl ki az biraz huzur bulayim.

Not: evet fanatik trabzonsporluyum.

Edit: oylesine dogrulari soylemisim ki dayanamiyor adam basiyor eksiyi. Bas kocum eksini, o bizim serefimizdir. Keske azizbahceli olmadan once fenerbahceli olabilseydiniz.