bugün

cinsellik istemeyen erkek isteyen kız

gerizekalı turnusolu olan kadındır, kızdır.

ne kadar da sığ insanlarsınız amk. ne kadar da boka bağladınız tüm muhabbetleri. hadi başlığı açan ileri zeka kendini zaten belli ediyor da diğerlerine ciddi anlamda hayret ediyorum.

olay bu kadar basit mi amk. hiç mi sevmediniz ulan birini?
hiç mi gözünüzde ilah edinmediniz bir kızı?
bakmaya dahi kıyamadığınız bir yariniz hiç mi olmadı?
bu kızla ömrümü geçirmem lazım dediğiniz bir güzellik hiç mi girmedi o kuşbeyninize,
kalbiniz hiç mi sıkışmadı basit birşey hakkında onunla konuşurken,
eliniz ayağınız hiç mi boşalmadı onu göremeyince...

işi am göt memeye o kadar kilitlediniz ki basiretiniz bağlandı.
zerre kadar kalmış insanlığınızı da burada açılan üç beş trol başlıkta iğrenç espri ve fantazilerinizle bitirdiniz.
insan gibi görünmek konusunda hiç derdiniz yok.
içini dökmeye korkuyor insan sizin içinizde.

bir nik alıp karakterinizi kaybettiniz.
klavye arkasından bu kadar erkeksiniz de nerede boy boy sevgilileriniz?
halen ofisteki arkadaşınızı, sınıfınızdaki kızı, arkadaşınızın sevgilisini, okulda hocanızı kesip buraya geliyor, cinsellik kitapları yazıyorsunuz.
ar perdeniz yırtılmış, leş muhabbetleriniz hayatınızın resmi olmuş.

çıkın artık sikindirik muhabbetlerin içinden.
hergün dindar insanlara tonla sapıklıklar addediyorsunuz. ben o sapık dindar dediğiniz insanlarla 25 yıl geçirdim. bu ortamdaki kadar eli sikinde gezilen bir ortam görmedim. burada yazılan bazı yazıları okuyunca ölmenizi temenni ediyorum. yarın bir gün bir savaş çıksa sizin gibi başkalaşımları öldürmek isterim önce. öne gitseniz göt olup döner, arkada kalsanız arkada kalanlar hakkında endişelere Sebep olursunuz. hepinizden nefret ediyorum. üç beş arkadaşım olmasa, buralara gelecek değilim. eğlence maksatlı geliyorum, sizin gibi boktan kişilerin muhabbetlerinin arasında kendime gülecek bişeyler yakalamaya çalışıyorum.

şunu bilin ki zeki değilsiniz. sadece sinir bozucusunuz. gerçek hayatta ide niz olan sapkınlıkları burada ortaya döküyorsunuz.
çok medenisiniz. sizi alkışlıyorum. kendimi farkettirecek kadar iğrenç olduğunuz için size minnettarım.