bugün

fatih solmaz

son haftalarda köşesinde Alper Yağız adlı eşcinsel okuru hakkında bahseden yazar. hayır bundan bize ne. Fatih Solmaz ne yapmaya çalışıyordur? ''eşcinsel okurum Alper Yağız bana yazdığı mektupta kuracakları eşcinsel derneğini desteklememi istiyor. iyide alperciğim bunu neden benden istiyorsun ben eşcinsel değilim ki. karşı da değilim ama değilim.'' gibi cümlelerle birkaç haftadır köşesinden Alper Yağız adlı eşcinsel arkadaşa cevaplar yazıyor. peki bunu neden bize gösteriyor? anlamadığım nokta bu. bize ne arkadaşım! Alper Yağız benden şunu istiyor bunu istiyor... istesin git ona cevap yaz. neden köşenden cevap veriyorsun? ben, Alper Yağız adlı bir kişinin olmadığını düşünmekteyim. Fatih Fey' in uydurmasıdır. ekşisözlükten kendisine sıkça hakaretler edilmektedir. belkide oradan bir yazar gay olduğunu söylemiştir ve o yüzden böyle uydurma bir şeyle karşımıza çıkıyordur. ya da hiçkimse bir şey demeden böyle bir şey uydurma gereği hissetmiştir artık böyle bir şeyi neden hissetmiştir bilemem. ha uydurma değilse bile bunu neden bize anlatıyorsun onu hala çözebilmiş değilim. belki de gerçekten köşesini dolduramadığı içindir. çünkü yaptığı espriler gerçekten felaket. ilgiyi başka yere çekmeye çalışıyordur ve görünen o ki bunu başarıcakta. ama Fatih Bey herkes yemez!