bugün

evmanya

11 temmuzda bu siteden bir aksesuar dolabı aldım.internet takip sisteminde ürünüm hala tedarik ediliyor olarak görünürken bana ürün teslimi yapıldı.Baktım ürün hasarlı, bu sefer içinde olması gereken ürün iade formunu aradım ama yok.Müşteri hizmetlerini aradım ve bana gelen ürünün yenisi ile değiştirilmesini istediğimi söyledim ancak anlaşmalı oldukları kargo ile nasıl bir iletişimsizlik içindeyseler onların söylediği iade prosedürünü kargo şirketi kabul etmedi.Tam 15 gün her gün aradım sorunu yineledim ve nihayetinde sorun halloldu, kargom geri gitti ve ben yeni ürün beklemeye başladım.
Aradan 10 gün geçti tekrar aradım
" hanımefendi bana yeni kargo gelecekti bakın bir aydır ürün bekliyorum"
" hanımefendi kargonuz şu anda Bartın'da görünüyor"
Ben Bartın şubesini arıyorum
" Kargonuz burada değil hanımefendi istanbul'da. Evmanya yanlış fatura kesmiş biz de iade etmişiz"
Tabi ben bir 10 gün daha bekledim fakat 10 gün sonra hala daha ürünümün akıbeti belli olmadığı için ürün iptali istedim.
Ürün iptalimi yaptırmak için 3 kere daha aramam gerekti ve bana bilgilendirme yapacaklarını söyledikleri halde kimsenin aradığı mail attığı yok.En son 3 gün önce aradım ve ürün iptalimin onaylanıp onaylanmadığını sordum.Karşımdaki temsilci bana " hanımefendi ürününüz kargoda görünüyor " dedi bende şalterler attı
" o ürün 2 aydır kargoda görünüyor, ben ürün mürün istemiyorum sadece paramı istiyorum lanet olsun evmanyaya " diye atarlanınca anında iptal talebimi onayladılar
Uzun lafın kısası uzak durulması gereken bakkal hesabı ile yönetilen bir oluşum.