bugün

tırnak batması

adamın hayatını siker. nerede çözümsüz hastalık var, ben bulurum amk. sol ayak tabanımda hala bir siğil durmaktadır.

neyse efendim, 1 hafta önce 2 ağır yükün arasında kaldı işaret parmağım. tırnağım alttaki yüke doğru olduğu için, yükün arasında kalınca tırnak müthiş bir acı verdi. 6 gün falan ağrıdı, dünden beri de batma hissediyorum. antalya ssk'da cildiyeye gittim; ilaç falan yazdı iltihap için; krem, ağrı kesici, baticon (bu ne alakaysa) 2-3 güne acı gider, 1 haftaya da bir şeyin kalmaz dedi. az önce bizim sağlık ocağına gittim, tırnak batması bu dedi. ekşi'de yorumları okudum çok kötü amk. bir de benim olay çok boktan yerde. sağ elinizi önünüze koyun şimdi. bulun işaret parmağını. ortasının biraz sağ tarafına bakın şimdi, sağ köşeye doğru. işte orası şişti, yani bildiğiniz kabardı. cildiyeci tırnak şişmiş dedi, sağlık ocağındaki doktor hem tırnak hem et şişmiş dedi. sağlık ocağındaki doktor tırnağı keserken tırnak makasının bıçağıyla yukarı kaldıra kaldıra kes dedi. yorumlarda da her kafadan bir ses çıkmış, ne yapacağımı bilmiyorum.