bugün

sikimsonik hareketler yaparken ebeveyne yakalanmak

olm çok kötü bir şey lan bu. en az mastürbasyon yaparken ebeveyne yakalanmak kadar kötü. allaha şükür ikincisini yaşamadım ben.

efendim genelde insan kendi odasında yalnız olunca olur bu. bir film izlenmiştir ya da gaza getiren bir müzik kulakta yankılanmaktadır, insan gaza gelmiştir. tam o anda olaylar cereyan eder.

bana gladiator filmini izledikten sonra olmuştu. yaş 15 falan. hani sonda - izlemeyenler spoiler lan bu okuma - russel crowe'nin öldüğü sahne vardı ya, yere yığılıyor falan. arkada da lisa gerrard now we are free söylemeye başlıyo, ha orda benim kayışlar koptu. kendimi gladiator hissettim o an. tüm köleleri kurtarmanın, o kendi kız kardeşine sulanan orospu çocuğu imparatoru alt etmenin gururunu içimde hissettim. ağır ağır, kendimi maximus zannederek pantolonu çıkardım, altta sadece baksır kaldı ve ben dizüstü yere çöktüm, başımı eğdim ve "intikamın alınacak maximus" dedim. o sırada kapı açılır gibi oldu, aslında gibisi yok, bildiğin kapı açıldı amına koyim. babam gelmiş.

sahneye bak. altta baksırla diz üstü yere çökülmüş, gözler fişek gibi bakıyor. baba geliyor, rezil olunuyor.

senin ben kılıcına çakiyim maximus, çocukluğumu siktin.