bugün

yengeç burcu kadını

"daha ne kadar kovalamam gerek seni,
daha ne kadar gözüne girmek için çabalamalıyım,
daha ne kadar gururumu çiğnemeliyim,
daha ne kadar hayal kurmalıyım,
daha ne kadar seni bir arkadaş olarak mutlu etmeliyim( zorunlu olarak arkadaş ),
söyle hepsini yapayım. bilirsin, bu güne kadar sorgusuz sualsiz sevdim seni. koskoca 5 yıl... 2-3 ufak ilişki atlattım tabi sende atlattın. bilmeni isterim ki içimdeki senden kaçmak içindi hepsi. ama olmadı, her gece aklıma düşerdin ansızın. yapamadım daha fazla şimdi yanındayım fiziken, ruhen. çok çabaladım senden kaçmak için... çok. ama nafile içimdeki pusula hep seni gösteriyor nedensizce. keşke bana bir şans versen, o duvarları beraber yıksak. o masumluğunu beraber yaşasak. tek dünyam sen olsan, tek arkadaşım, tek aşkım ve eveleneceğim kadın... yaralarıma merhem olsan... bilirsin çok şanslı bir insan değilim. zaten şuaralar da dibin, dibindeyim. sevginle kucaklasan beni; alsan götürsen cennetin bir köşesine. adına şiirler yazmadığım tek kadın, alınma nasıl yazayım ki seni nasıl anlatayım ki. sen aşksın sen sevgisin. aşk, sevgi nasıl tarfi edilir ki gerçek olanından? "

türünden şeyler yazdıran, hissettiren kadındır. uzak durmanız gerekirmi gerekmezmi yorum yapamam fakat benim( bir türlü olmayan) kadınımdan uzak durun yeter.

not: aslan burcu erkeği was here.
güncel Önemli Başlıklar