bugün

24 şubat 2013 ankara da kürtçü faşist saldırı

gerekçe ne olursa olsun, asimetrik olması dolayısıyla pek de tasvip edilmeyecek şiddet eylemi.

ülkedeki sol cenah her daim ülkücü saldırıları asimetrik olması sebebiyle eleştirirken, aynı eylemi gerçekleştirmiş olmaları anlaşılmaz. ha eğer deniyorsa ki 'e kardeşim bu faşist köpekler de aynı şeyi yapmadı mı bize', o zaman seni o 'faşist köpek'ten ayıran insani özelliğini söylemen gerekir. zira 'kötü' dediğin eylem, eylemin sahibiyle değil eylemin kendisi ile değerlendirilip o 'kötü' sıfatını alır.

ülkücü camiaya gelirsek... yukarda okuduğum kadarıyla sayısal veriler dolayısıyla rahatsızlık çekiyorlar. hani 20'ye 150 imiş ya, ondan muzdaripler. e amk siz taşrada 50'ye 1 girmiyor muydunuz solcu çocuklara? ne oldu, birden delikanlılığınız mı tuttu? ben 4 defa ülkücü şiddete maruz kalmıştım okurken ve hepsinde de bu 'delikanlı' ülkücüler en az 15-20 kişilerdi. ayrıca tenha ve karanlık alanları seçiyorlardı. zira ertesi gün yüzünü gördüğümün amına koyuyordum. ki bu sadece benim şahsi hatıram. e hal böyle olunca, sayısal eşitsizlikten yakınma hakkı yoktur ülkücülerin. zaten bir türk dünyaya bedel değil mi!