bugün

anadolu efes e yapılan gizli kamera sürprizi

Heineken'in yaptığını da izledim. Çok bir alaka göremedim. Eğer bunu çalıntı diye nitelendirecek olursak çok daha fazla örnek verilebilir.
Kendi yaptığımız güzel şeylere bok atmasak olmaz mı ayrıca...
Yahu ne güzel yapmış adamlar... Hem de 10 numara olmuş. Her seyredişte gözlerim gölleniyor. Efes Pilsen'li basketbolcuların yerinde olsam o duygu coşmasıyla hüngür hüngür ağlardım herhalde. Hayatları boyunca unutamayacakları mükemmel bir anı olmuş. Kerem Tunçeri'nin soğukkanlı ama ne yapacağını bilmez bir halde parçaya eşlik etmesi çok sevimli olmuş. Olayın baştan aşağı bir komplo olduğunu anlayamayan Ermal garibim ise cep telefonuna çekmeye çalışıyor. En çok ona güldüm. Mükemmel ötesi bir organizasyon olmuş. Efes yönetimi ya da Anadolu Şirketler grubu, bu fikri bulan kimse hemen onu ödüllendirmeliler. Böylesini bir de Lara Fabian'ın konserinde seyircileri bir şekilde yapmıştı. "Je T'aime" adlı parçasını bir anda binlerce kişi söylemeye başlayınca Lara Fabian dayanamayıp bayağı bayağı ağlamıştı. O olay nasıl bir sanatçıya yapılacak en iyi jest ise Efes yönetiminin de bu yaptığı kendi sporcularına yaptıkları en olağanüstü jest olmuş. Bu görüntüleri seyredecek olan binlerce sporcu Efes Pilsen'li basketbolcuları kıskanacaktır. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray camiası da aynen öyle... Görüyorsunuz işte, öyle sahaya paraşütle hava fişek atmaktan çok daha anlamlı ve takımınızı nasıl sevdiğinizin bundan daha iyi bir kanıtı olamaz herhalde. Bu yüzden taraftarlar takımlarının ceza almasını sağlayacak eylemler yerine bu şekil bir organizasyona girseler çok daha unutulmaz olur.
güncel Önemli Başlıklar