bugün

genç kızların hayallerindeki erkek

hayallerini süsleyen tip.

hayal olarak: uzun boylu, kaslı*, sarışın, mavi veya yeşil göz hiç farketmez, kahverengi sakal, biraz cool, biraz sert * flor olmalı, pro içmeli, cebinde parası olmalı, arabası olmalı, birde evi rahat girip çıkalım. ehe

gerçekte olan: 1,75 boy * siyah yağlı saç*, yaralı bir yüz, abuk subuk saçlar*, düşük bel pantolon, onun üstüne bir daracık gömlek, üstüne şişme yelek, tepeleme şapka takarlar birde, elde tespih, yamuk ağızlarında sigara, kollarını yarasa misali yarı açık şekilde yürümek, olur olmadık yerde küfür eden, bağıra bağıra konuşan, her şeyi ben bilirim gibi dolaşan, en kötüsü de bu tiple kendisini modern sanırlar.

işte acı gerçek. bunların kız modeli de vardır. ama düşünen ve giyinmesini bilen, eli yüzü daha düzgün erkekler bu tiplerin yani kezban modellerle takılmıyorlar. ben hiç denk gelmedim. ama şu oldu.

- hacı kıza bak bir içim su, çocuğa bak bildiğin foseptik çukuru.

not: gerçekler acıdır. kızlar. hee güzel kızlar, yakışıklı erkeklerle çıkarlar orası doğru.
not2: yukarıda bahsettiğim erkek modeli. genelde konfeksiyonda çalışır. orada çalışanları küçümsemiyorum bak.