bugün

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

çok yorulduğu uzun soluklu ilişkisinden çıkalı henüz çok fazla zaman geçmemiş insandır. Bu uzun soluklu ilişkinin hayatından götürdüğü şeyleri farketmiş ve uzun zamandır vakit ayıramadığı hobilerine, sevdiklerine, arkadaşlarına, ailesine vakit ayırarak farklı bir haz almış olan insandır. Telefonunun şarjının bitmesini gram takmamanın keyfini hatırlamış olan insandır. Yaptığı her hareketi sadece kendisine bildirmesi gereken, saçma sapan izin aksiyonlarına girişmeyen, özgürlüğü tadan insandır. Yıllarca yediği triplerden sonra artık trip yememenin nasıl bir hafiflik getirdiğine şaşırarak, bu duruma hayran kalmış olan insandır. Spontane yaşamın insanı nasıl heyecanlı ve dinç tuttuğunu hatırlamış insandır. Cebinde parası olmadığı gün gerilim yaşamaktansa evinde oturup keyif yapabilen insandır. hani, daha o kadar çok şey yazabilirim ki buraya, şu an sadece üşendiğimden kısa kesiyorum. 4 yıllık bir ilişkiden çıkmış aşağı yukarı 5-6 aylık bir bekarım. Hayattan yeniden keyif almaya başladım. ilişkinin de farklı hazları, keyifleri, mutlulukları vardı muhakkak ama "genç ve bekar" olmanın nasıl güzel bir şey olduğunu yeniden hatırlamakta ömrüme ömür kattı açıkçası. Sanmıyorum çok uzun süre dayanamam illaki biri olur yine yakın zamanda ama şu anki halimden öyle mutluyum ki, sevgilisi olmadığı halde değil, sevgilisi olmadığı için mutlu olan insanım ben.
güncel Önemli Başlıklar