bugün

14 kasım 2012 israil in gazze yi işgali

zamanında bize götün götün dönenlerin mirasçılarına yapılan saldırıların bir bölümüdür. kusura bakmayın toprağınızı biz satmadık dedeleriniz sattı kolay gele...

eksileyen arkadaşım biz mi sattık? biz mi arkadan bıçakladık? onların mı askerleri bizim topraklarımızı korurken bizim tarafımızdan ingilizlere leş gibi peşkeş çekildi...

nedir bu osmanlı sevdası hilafet sevdası... osmanlı olaydı sen muhtemelen okuduğun üniversiteyi okuyamaz köyünde ektiğini azınlık tüccarları lütfuna göre satmakla meşguldün. yok osmanlı tuğrası imiş yok islam devleti imiş... hilafetmiş... ben demokrasiye inanıyorum. bir üni de öğretim üyesi olan ben ve dağda kuzu güden çobanın çocuğu kıyaslandığında hangisi daha çalışkansa daha zeki ise onun başarılı addedileceği takdir edileceği sisteme inanıyorum. sırf sen bunları düşünmüyor körü körüne osmanlıya tapıyorsun diye filistine mi girelim. benim ordaki askerlerimi ingilize peşkeş çekenlerin torunları için mi ölelim... tek hüzün nedeni insanları acı çekmesidir. yoksa ölen filistinli ile israilli açısından bana göre fark yoktur... ölen insandır. sen kör dövüşcü tepki göstereceksin diye terör yapanı alkışlamam.