redhack

yaptıkları çok yanlış olan grup en azından terör örgütü ihbarlarında kişilerin isimlerini gizleyebilirlerdi, kişileri zora düşürmezlerdi o zaman devrimci derdim kendilerine. ama şu haliyle bir sürü terör örgütü yandaşının ekmeğine yağ sürmekteler. işin bu kısmı hariç yaptıkları eylem ak parti ve hükümete karşıdır.

http://www.kizilhack.org/...gizli-belgelerini-ve.html

ayrıca ben bu kişilerin bir yerlerden izin almadan böyle bir şey yapacaklarını hiç ama hiç sanmıyorum. kısacası benim gözümde kukladan ibaretler ve devlet ne kadar terör örgütü yandaşı varsa dışarı çıkardı. temizlemesi yine devlete düşer ve temizler yaşadıkları coğrafyayı unutmasınlar. boşuna millet kaçmaya bakmıyor buralardan. ankara polisinin gizli belgelerinin çıkarılmasında bir yandan helal olsun diyorum diğer yandan olmamış diyorum. sonuçta sen ay sonunu nasıl getireceğini düşünen bir ihbarcıyı karşına alıp devrim yapamazsın ve hedef gösteremezsin ama maaşı 17.000 tl olan milletvekilini ve hükümeti karşına al devrim yaparsın amaçlarının ne olduğunu çözemedim. gözümde kendi içiyle çelişkiye düşen grup.

görsel

ayrıca bu indexlerine ciddi güldüm. harun yahya sardımı bunlara acaba?