bugün

champix

beyler bu ilacı kullanıp türlü yan etkilerine maruz kalarak ve bunları atlatmış birisi olarak sizlere bir iki tavsiyede bulunacağım...

öncelikle ilaca yeni başlayacaklar; "1 kutu ilaçla sigarayı bırakamazsam 2. devam paketine geçerim, o da olmadı 3. devam paketine geçerim" kesinlikle demeyin. kendinizi zorlayın ve ilk pakette bırakarak bu kimyasala kendinizi daha fazla maruz bırakmayın...

ben 1 pakette bıraktım ve bıraktıktan sonra bir takım hafıza problemleri yaşamaya başladım. unutkanlık aldı başını gitti, hafızam fazla zayıfladı ve beynimin çok çabuk yorulduğunun farkına varmaya başladım.

derken tesadüf bir şekilde benexol b12 vitamin hapını kullanmam ile hafızamın düzeldiğinin farkına vardım ve bir süre bu hapı kullanarak hafızam mükemmel bir şekilde eski halini aldı...

çabuk sersemlediğimi, kafamın artık eskisi gibi her şeyi kaldırmadığından şikayetçiydim fakat meğerse bu ilaç ya da sigarayı bırakmamdan değil, sinüzitin olmasından kaynaklanmaktaymış.

dediğim gibi ilacı kullanıp sigarayı bıraktıktan sonra benexol b12 vitamin hapından 2-3 kutu bitirmenizi tavsiye ediyorum...